Maksi shkon te doktori

Christian Tielman & Sabine Krausshaar

350 L

Publisher: Albas

Sasia:

  • Code: 030623

  • Availability: 642

  • text_vat

Authors: Christian Tielman & Sabine Krausshaar
Description: Maksi ka ethe. Prandaj ai nuk ka shkruar dot në kopsht. Mami e çon për ta vizituar te mjeku pediatër. Doktor Aleksi i kontrollon Maksit grykët, sytë, veshët... Pasi e vizitoi, në fund kuptoi se Maksi ishte ftohur! Për këtë, pikat në hundë e ndihmojnë shumë. Shumë shpejt Maksi shërohet dhe kthehet në kopësht!
Publisher: Albas
Translated by: Sofiana Filipi
Year: 2019
Pages: 24
ISBN: 978-9928-282-90-3
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Related Products

Do not miss the latest news!

Receive information about promotional offers, announcements of new releases and events.