Koni luan futboll

Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger

350 L

Publisher: Albas

Sasia:

  • Code:030104

  • Availability:131

  • VAT is included in the price!

Authors:Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger
Description:Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Publisher:Albas
Year:2014
Pages:24
ISBN:978-9928-02-464-0
Tiranë:Shipping costs 200 Lekë, arrives in 24 hours.
Rrethe:Shipping costs 400 Lekë, arrives in 48 hours.
Balkans:Shipping costs 6 Euro, arrives in 3-5 Days.
Europe:Shipping costs 6 Euro, arrives in 6-8 Days.

Related Products