Aventurat e Tom Sojerit

Mark Twain

560 L

Publisher: Albas

Sasia:

  • Code: 030048

  • Availability: 440

  • text_vat

Authors: Mark Twain
Description: Djaloshi çapkën, Tom Sojer dhe miku i tij Hak Fin rikthehen me aventurat e tyre në brigjet e Misisipit. Gardhit i duhet një dorë bojë, por Tomi përton si dreqi. Si do të shpëtojë ai nga kjo angari? Aventura me piratë, shpella si labirint dhe thesare të fshehura presin lexuesit e vegjël në faqet e këtij libri.
Publisher: Albas
Translated by: Viola Dona
Prepared by: Guido Sgardoli
Year: 2014
Pages: 80
ISBN: 978-9928-02-441-1
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Related Products

Do not miss the latest news!

Receive information about promotional offers, announcements of new releases and events.