Qytetaria 9

Veronika Duci, Rudina Rama, Juliana Ajdini

136 L

  • Kodi i produktit: 030498

  • Sasia stok: 905

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Veronika Duci, Rudina Rama, Juliana Ajdini
Përshkrimi: Qytetaria 9 për klasën e 9-të të shkollës 9-vjeçare.
Botues: Albas
Viti i botimit: 2018
Faqet: 80
ISBN: 978-9928-258-23-6
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.