Një ëndërr jashtë loje

Alessandra Berello & Andrea Marelli

750 L

  • Kodi i produktit: 030547

  • Sasia stok: 800

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Alessandra Berello & Andrea Marelli
Përshkrimi: Për Danielin, shokun e ri të skuadrës dhe sulmuesin e ri të Virtusit, Matia di vetëm që e ka lëkurën të errët, që shpërfill pozicionin jashtë loje dhe bën gola të përsosur. Por rreth Danielit ka shumë për të zbuluar: ai vjen nga larg, ka një buzëqeshje ngjitëse dhe për Matian e Ilarian ai do të bëhet si një vëlla. Kjo deri ditën kur Danieli do të zhduket dhe të rinjve do t’iu duhet kurajë për të përballuar sekretet që historia e tij fsheh. Në këmbim, do të mësojnë që ëndrrat janë shumë më të thjeshta për t’u realizuar, nëse përpiqemi të gjithë së bashku.
Botues: Albas
Përktheu: Ardian Çela
Viti i botimit: 2018
Faqet: 192
ISBN: 978-9928-282-36-1
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.