Muzika 4

Helda Rustami & Qerime Mullarai

350 L

  • Kodi i produktit: 030524

  • Sasia stok: 3473

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Helda Rustami & Qerime Mullarai
Përshkrimi: Libri Muzika 4 për klasën e 4-t të shkollës 9-vjeçare.
Botues: Albas
Viti i botimit: 2018
Faqet: 76
ISBN: 978-9928-282-22-4
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.