Matematika 8

Greg Byrd & Lynn Byrd & Chris Pearce

520 L

  • Kodi i produktit: 030163

  • Sasia stok: 603

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Greg Byrd & Lynn Byrd & Chris Pearce
Përshkrimi: Matematika 8 për klasën e 8-të të shkollës 9-vjeçare.
Botues: Albas
Përktheu: Elfrida Dishmema, Dr. Rinela Kapçiu, Fabiana Muharremi
Viti i botimit: 2017
Faqet: 200
ISBN: 978-9928-02-844-0
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.