TIK 4

Dr. Elvis Trandafili, Miranda Dervishaj, Nexhmije Doko

350 L

  • Kodi i produktit: 030493

  • Sasia stok: 1585

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Dr. Elvis Trandafili, Miranda Dervishaj, Nexhmije Doko
Përshkrimi: TIK 4 për klasën e 4-t të shkollës 9-vjeçare.
Botues: Albas
Viti i botimit: 2018
Faqet: 76
ISBN: 978-9928-258-17-5
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.