Kopshti sekret

Frances Hodgson Burnett

950 L

  • Kodi i produktit: 030558

  • Sasia stok: 538

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Frances Hodgson Burnett
Botues: Albas
Përktheu: Anila Çepani
Viti i botimit: 2018
Faqet: 296
ISBN: 978-9928-282-40-8
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.