Koni luan futboll

Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger

350 L

  • Kodi i produktit: 030104

  • Sasia stok: 157

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger
Përshkrimi: Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

Botues: Albas
Viti i botimit: 2014
Faqet: 24
ISBN: 978-9928-02-464-0
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.