Koni feston ditëlindjen

Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger

350 L

  • Kodi i produktit: 030105

  • Sasia stok: 106

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Liane Scneider & Eva Wenzel-Burger
Përshkrimi: Gëzuar, Koni! Më në fund erdhi dita e shumëpritur! Koni hap dhuratat e saj të ditëlindjes dhe ha ushqime që i pëlqejnë. Por, gjëja më e bukur do të jetë festa e saj. Ajo e feston ditëlindjen edhe në kopsht, edhe në shtëpi me miqtë e saj.

Botues: Albas
Përktheu: Klaudio Këllezi
Viti i botimit: 2014
Faqet: 24
ISBN: 978-9928-02-453-4
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.