Kimia 9

Philippa Gardom Hulme

300 L

  • Kodi i produktit: 030499

  • Sasia stok: 1650

  • TVSH-ja nuk është përfshirë në çmim!

Autorët: Philippa Gardom Hulme
Përshkrimi: Kimia 9 për klasën e 9-të të shkollës 9-vjeçare.
Botues: Albas
Përktheu: Lumturi Xhezo
Viti i botimit: 2018
Faqet: 128
ISBN: 978-9928-258-24-3
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.