ulje

Djemtë e rrugës "Pal"

Ferenc Molnar

504 L

560 L

Kodi i produktit: 030546

Sasia stok: 100

Autorët: Ferenc Molnar
Botues: Albas
Përktheu: Lejbjana Hyseni
Përgatiti: Teo Benedeti
Viti i botimit: 2018
Faqet: 80
ISBN: 978-9928-282-10-1
Tiranë: Transporti kushton 200 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethe: Transporti kushton 400 Lekë dhe porosia mbërrin brenda 48 orëve.

Libra të ngjashëm

Mos humbisni të rejat e fundit!

Merrni informacione rreth ofertave promocionale, publikimeve të reja.