Historia e jashtëzakonshme e Lavinjës

Bianca Pitzorno

470 L

Publisher: Albas

Sasia:

  • Code:030421

  • Availability:378

  • VAT is included in the price!

Authors:Bianca Pitzorno
Description:Në pragun e Krishtlindjes, ndërsa të gjithë po festojnë, Lavinja, një shitëse e vogël shkrepësesh, po vdes nga uria dhe nga të ftohtit. Bëjini gati shamitë për të fshirë lotët! Në të vërtetë, jo! Bëhuni gati të qeshni, siç nuk ju ka ndodhur ndonjëherë teksa lexoni një libër, sepse historia nuk mbaron aspak siç mendoni ju. Vogëlushja e gjorë është tip i lezetshëm dhe shumë e shkathët. Ajo, falë dhuratës së një zane, “do t’i marrë hakun” botës së të rriturve egoistë. Unaza magjike dhuratë do të shkaktojë një seri aventurash kaq qesharake, sa do t’ju bëjë të qeshni me lot.

Bëjini gati shamitë!

Publisher:Albas
Translated by:Dhurata Shehri
Year:2017
Pages:80
ISBN:978-9928-02-972-0
Tiranë:Shipping costs 200 Lekë, arrives in 24 hours.
Rrethe:Shipping costs 400 Lekë, arrives in 48 hours.
Balkans:Shipping costs 6 Euro, arrives in 3-5 Days.
Europe:Shipping costs 6 Euro, arrives in 6-8 Days.

Related Products

Do not miss the latest news!

Receive information about promotional offers, announcements of new releases and events.